O firme hara

Čo nás odlišuje? Kvalita, kreativita a zmysel pre detail. Sme Váš spoľahlivý partner pre záhradkárske projekty akéhokoľvek rozmeru - od malých záhonov až po rozsiahle záhrady.

Naše služby zahŕňajú návrhy a architektúru záhrad, údržbu, závlahové systémy, trávniky, záhony s kvetinami, orez stromov a mnoho ďalšieho.

Dôležitým aspektom našej filozofie je udržateľnosť a ohľaduplnosť k životnému prostrediu.

štiepenie dreva

Sledujeme moderné záhradnícke trendy a používame ekologicky šetrné postupy a materiály, aby sme pomohli udržiavať záhradu zdravú a šetrnú k prírode.

Naše služby sú navrhnuté tak, aby boli efektívne a zároveň šetrné k životnému prostrediu, čo nám umožňuje dosiahnuť dlhodobo udržateľné výsledky.

Veríme, že záhrada je miestom, kde môžete relaxovať, tvoriť a spájať sa s prírodou.

prípravné práce

Môžete sa spoľahnúť na naše odborné znalosti, kreativitu a vášeň pre záhradkárčenie, aby ste mohli mať zelený raj priamo u vás doma.

Prečo si vybrať našu firmu?

Profesionálne služby: s našim tímom skúsených záhradníkov a záhradných architektov dostanete odbornú starostlivosť o vašu záhradu.

Kreativita a inovácie: Navrhujeme unikátne záhradné projekty, ktoré odpovedajú na vaše priania.

zakladanie trávnika

História spoločnosti

2005 - založenie živnosti

V počiatkoch sa spoločnosť venovala najmä zákazkám vo Zvolene a blízkom okolí. Popri realizácií menších záhradných úprav sa začína spoločnosť špecializovať na výsadbu a orez okrasných a ovocných stromov.

Do portfólia firmy sa postupne, najmä vďaka spolupráci so spoločnosťou Stredoslovenská vodárenská a prevádzková spoločnosť a.s., dostáva aj veľkoplošné kosenie. S rastúcim objemom zákaziek vznikajú aj zvýšené nároky na počet zamestnancov a tak sa z „dvojchlapovej“ firmy postupne stáva vyspelá spoločnosť, ktorá v letnej sezóne zamestnáva až 25 ľudí.

Dobré meno našej spoločnosti sa časom dostáva do povedomia ľudí a firiem nielen v našom regióne. Firme sa darí získavať zákazky aj mimo banskobystrického regiónu a dostáva sa tak k zaujímavej realizácii zelenej strechy a úprave okolia bytového domu Bellaria v Bratislave.

2015 - nové výzvy

V prelomovom roku 2015 vzniká 9. apríla spoločnosť HARA s.r.o. Popri týchto výrazných organizačných zmenách firma nezaháľa a odovzdáva významný projekt úpravy okolia a realizácie zelenej strechy pri projekte Rezidencia Hron vo Zvolene.

V tom istom roku popri množstve zrealizovaných súkromných záhrad stíha spoločnosť dokončiť aj najväčší projekt svojej dovtedajšej existencie – Kompletnú realizáciu exteriérovej a interiérovej zelene obchodného centra Galéria Lučenec.

promo video