Služby #Machová tvorba

V rámci dizajnu interiérov sa neobmedzujeme len na zeleň, ktorá musí byť nutne vysadená v blízkosti okien, a teda slnečného svetla, ale do nášho portfólia sme zaradili aj tvorbu zo stabilizovaného lišajníka a machov.

 

Použité machy sú zbierané v čistej prírode severoeurópskych lesov tak, aby bola dodržaná prirodzená obnova porastu. Následne sú upravované špeciálnym procesom, ktorý zabezpečí udržanie prirodzeného vzhľadu machu po dlhú dobu  a jeho bezúdržbovosť a antistatické vlastnosti – žiadne polievanie ani iná starostlivosť.

Machy taktiež výborne absorbujú hluk, a sú preto veľmi žiadané do otvorených priestorov, v ktorých chceme dosiahnuť odhlučnenie a väčší pocit súkromia.

Navyše je machy sú vhodné aj na tmavé miesta v interiéri, takže odteraz Vám zeleň bude spríjemňovať priestory s tmavšími kútmi, zasadačky bez okien či chodby.

 

 

  • 100% prírodný mach
  • Ekologický zber, úprava a spracovanie
  • Žiadna údržba, žiadne polievanie
  • Antistatické vlastnosti – nezadržiava prach
  • Absorbuje hluk
  • Vhodný aj do tmavých priestorov bez denného svetla

 

 

 

 

 

ISLANDSKÝ LIŠAJNÍK

Prirodzená farba islandského lišajníka je svetlá béžová. Vieme ho však dodať v rôznych farbách podľa želania.

 

PLOCHÝ MACH

Plochý mach máte možnosť nájsť aj v slovenskej prírode, avšak u nás je zákonom chránený. Dovážaný stabilizovaný mach pochádza zo severských krajín, kde je pestovaný na dekoračné účely. Farba machu je trváca.

 

KOPČEKOVÝ MACH

Kopčekový mach máte možnosť nájsť aj v slovenskej prírode, avšak u nás je zákonom chránený. Dovážaný stabilizovaný mach pochádza zo severských krajín, kde je pestovaný na dekoračné účely. Farba machu je trváca, je možnosť vybrať si z troch farebných prevedení.

 

Ukážky prác si môžete pozrieť v našom porfóliu na tomto odkaze.

dev